Paasboekenmarkt 2025

Boekenmarkt | Tweede Paasdag

Tweede paasdag vindt de Internationale Paas Boekenmarkt plaats op het buitenterrein van culturele vrijplaats de Koppelkerk in boekenstadje Bredevoort.

Diverse Nederlandse en Duitse boekhandelaren bieden hun boeken aan. Boekenliefhebbers hun hart ophalen op het buitenterrein van de Koppelkerk.

Bezoek ook de Expositie: Verhalen Verbeelden Vrijheid in de kerkzaal van de Koppelkerk. Landelijk bekende én wereldberoemde makers van graphic novels vertellen een verhaal over vrijheid, ieder op een eigen kenmerkende manier. De expositie, met werk van Erik de Graaf, Mirjam van Houten, Tobi Dahmen, Bob Op ’t Land, B.Carrot en Narjes Mohammadi, is nog te zien t/m 11 mei 2025.

Wanneer

  • Maandag 21 april 2025 10.00 - 17.00 uur

Prijzen

  • Entree boekenmarkt: gratis. Entree Koppelkerk: Vrije gift € 5,- per persoon (richtlijn!) Om 14:00 uur en 15:00 uur zijn er rondleidingen

Locatie